Interešu izglītības grafiks

JomaKolektīvs/pulciņšVadītājsVieta (ēka, telpa)Laiks(diena, pulkstenis)
1.1.          “Knausīši” (1.-2.klase)Zane MeiereGulbenes kultūras centrspirmdiena 14.00-15.00
    trešdiena 14.00-15.00
 1.klases tautu deju kolektīvsDzintra KokorevičaLīkā iela 21; zāle/0.zāletrešdiena 13.30-14.15
   Gulbenes kultūras centrspiektdiena 13.45-14.30
 “Spārītes”(2.-3.klase)Dina MarkovaSkolas iela 12, zāleotrdiena 14.20-15.20
    ceturtdiena 14.20-15.20
 2.-3. klases tautu deju kolektīvsDaiga TipāneLīkā iela 21,  0.zāleotrdien 14:20- 15:00
    ceturtdien 14:20- 15:00
 “Spārēni” (4.-5.klase)Dina MarkovaSkolas iela 12, zāleotrdiena 15.20-16.30
    ceturtdiena 15.20-16.30
  „Liedariņš” (5.-7.klase)Dace FreimaneLīkā iela 21, zālepirmdiena 14.20 – 15.50
   Gulbenes kultūras centrspiektdiena 14.30 – 15.30
 “Mazais Rūsiņš” (6.-7.klase)Zane MeiereGulbenes kultūras centrspirmdiena 15.00-16.00
    trešdiena 15.00-16.00
 “Rūsiņš” (8.-10.klase)Daiga TipāneGulbenes kultūras centrsotrdiena 15:30- 17:00 
   Skolas ielas 10,   zāleceturtdiena 16:00- 18:00
 „Liedars” (8.-10.klase)Dace FreimaneLīkā iela 21,  zālepirmdiena 16.00 – 17.30
    ceturtdiena 16.00 – 18.00
  „Kostiņš” (10.-12.klase)Dace FreimaneSkolas iela 10,  zāleotrdiena  16.00 – 18.00
   Gulbenes kultūras centrspiektdiena KC 15.30 – 17.30
1.2. Balles dejas (1.-6.klase)Sarmīte IelejaSkolas ielas 12,  zālepirmdiena, trešdiena
    14.30- 15.10   1.klase
    15.10-15.50   2.-6.klase
2.1. 1.-3.kl.korisLigita PlešanovaLīkā iela 21, 30.kabinetstrešdiena 14.20-15.00
   Līkā iela 21, 44.kab.piektdiena 14.20-15.00
 4.-8.kl.korisLigita PlešanovaLīkā iela 21, 44.kab.pirmdiena 14.20 – 15.45
   Līkā iela 21, 30.kab.trešdiena 15.05 – 15.45
 Koris “Silver” (7.-12.klase)Baiba Ozoliņa-MaltavnieceSkolas iela 10, 133. kab.pirmdiena 18.00-20.00
    trešdiena 16.00-18.00
2.2. Vokālais ansamblis (1.-4.klase)Ligita PlešanovaLīkā iela 21, 44.kab.otrdiena 14.20 – 15.00
    ceturtdiena 14.20 – 15.00
 “Stariņi” (1.-4.klase)Vita PoišaSkolas iela 12, 407pirmdiena 13.30-14.10
    ceturtdiena 13.30-14.10
    piektdiena 13.30-14.30
 Vokālā studija “Silver” (7.-12.klase)Baiba Ozoliņa-MaltavnieceSkolas iela 10, 133. kab.pirmdiena 20.00-21.00
    trešdiena 18.00-19.00
 “Stella” (vokāli instrumentālā grupa; 7.-12.klase)Ligita Plešanova-Jarusova; Grigorijs GorodkoLīkā iela 21, 17.kabinetsotrdiena 15.05 – 17.05
    ceturtdiena 15.05 – 17.05
 Vokāli instrumentālais ansamblis (1.-12.klase)Grigorijs GorodkoSkolas iela 12, 407.kab.pirmdiena 16.00-19.00
    piektdiena 16.00-18.00
3.1. Teātra pulciņš (1.-6.klase)Inga AnčaSkolas iela 10,  zāleotrdiena 14.20-15.45
    Līkā iela 21,  zāle/0.zāleceturtdiena 15.05-16.30
 Teātra pulciņš (7.-12.klase)Inga AnčaSkolas iela 10, zālepirmdiena no 15.50
   Skolas iela 10, zāletrešdiena 15.50- 17.20
   Līkā iela 21, zālepiektdiena no 15.50
3.2.Vizuālās mākslas pulciņš (1.-6.klase)Inese GabrāneSkolas iela 10b, 315.kab.trešdiena14.10-14.50
    piektdiena 14.10-14.50
 Smilšu spēles (1.-6.klase)Inese GabrāneSkolas iela 10b, 315.kab.otrdiena 13.30-15.30
4. Ritmika (noteiktām klasēm)Irēna AizpureSkolas iela 12, aktu zāleotrdiena 13.30-14.10 (3.g)
    trešdiena 9.20-10.00 (2.i)
                     10.10-10.50 (1.l)
    ceturtdiena 9.20-10.00 (1.b)
                         10.10-10.50 (2.e)
    Līkā iela 21, 0.zālepirmdiena 8.30-9.10 (1.u)
                       9.20-10.00 (1.g)
    piektdiena 12.40-13.30 (1.e)
                        13.30-14.10 (2.l)
 Tautas bumba (1.-4.klase)Sandra VaivodeLīkā iela 21,  sporta zāleotrdiena 15:05-15:45
    trešdiena 15:05-15:45
 Florbols (4.-9.klase)Guntis PrincovsLīkā iela 21 ,  sporta zāletrešdiena 16.00
 Velosipēdistu pulciņš (2.-6.klase)Inga AnčaSkolas iela 12, 233./ārāpirmdiena 13.30-15.00
   Līkā iela 21,  47.kabinets/ārāceturtdiena 13.30- 15.00
 Dambrete (1.-12.klase)Jānis ĻoļānsSkolas iela 10b, 118.kabinetsceturtdiena 14.15-15.35
 Dambrete (1.-9.klase)Jānis ĻoļānsLīkā iela 21 , 1.kabinetstrešdiena 14.15-15.35
 Šahs (1.-12.klase)Jānis ĻoļānsSkolas iela 10b 118.kabinetsceturtdiena 15.40-17.00
 Šahs (1.-9.klase)Jānis ĻoļānsLīkā iela 21 , 1.kabinetstrešdiena 15.40-17.00
5. Kokapstrādes pulciņš (2.-9.klase)Guntis PrincovsLīkā iela 21, 48.aotrdiena no 15.05
 Award Latvija (7.-12.klase)Arta KataneSkolas iela 10, 237.kabinetspirmdiena 14.20-15.00
    otrdiena 13.20-14.10
    trešdiena 14.20-15.45
    piektdiena 14.20-15.00
 Euroskola (10.-12.klase)Aleksandra BirkovaSkolas iela 10a, 223.kabinetspirmdiena 15.50 – 17.10
    trešdiena 15.50 – 17.10
 Pirmā palīdzībaDaiga MikolajaLīkā iela 21, 1.a kabinetspirmdiena no 15.00
 (6.-7.klase; 8.-11.klase)  trešdiena no 15.00
 Šūšanas pulciņš (2.-5.klase)Evita ZālīteLīkā iela 21, 416.kab.(bij.vakarskolas korpusā)trešdiena 14.20-16.30
 BMXVents ŠtrombergsNākotnes iela 9 (BMX trase)/otrdiena 18.15-19.45
   Kraukļu iekštelpu BMX traseceturtdiena 18.15-19.45
Dalīties