Skolas padomes sastāvs

Priekšsēdētājs – Arnis Dzerkaļs

Priekšsēdētāja vietnieki:

  • Rihards Kostigovs – 1.-6.klašu mazās padomes vadītājs
  • Simona Sniķe -7.-12.klašu mazās padomes vadītāja

Protokoliste – Līga Zvirgzdiņa

1.-6. klašu mazās padomes:

  • izpilddirektore – Ieva Brūniņa
  • protokolists – Baiba Kalmane

7.-12. klašu mazās padomes:

  • izpilddirektors – Atis Jencītis
  • protokolists – Aiga Cirpone

Skolēnu pārstāvji:

  • skolas prezidents Linards Reinis Rozītis (12.kl.)
  • skolas prezidenta vietniece Diāna Krasiļņikova (11.kl.)
  • Emīlija Mia Kundrate (9. kl.)

Pedagogu pārstāvji:

  • Marta Katrīna Anže
  • Sarmīte Gobiņa
  • Dita Grigore
  • Diāna Briede

Direktore – Linda Ūdre-Rizga

Skolas padomes struktūrvienību sastāvs

KlaseKlases audzinātājsVecāka vārds, uzvārds
1. -6. klases Mazā padome (vad. Rihards Kostigovs)
1.eI.ĀboliņaDiāna Jermacāne
1.uD.VirziņaLīga Zvirgzdiņa
1.gI.MolotkovaElīna Lauva
1.lS.IelejaAnita Vorobjeva
1.bL.LeišavnieceIlze Vanaga
   
2.lDz.KokorevičaAigars Šķirpāns
2.bT.VekšinaSandra Zuša
2.gM.K.AnžeLiene Kazāka
2.uA.MiķelsoneInāra Divre
2.eV.AndževaMārtiņš Didrihsons-Linards
2.iM.MiķelsoneAnita Bombaka
2.nL.ZommereSandra Cīrule
   
3.bS.MeisīteBaiba Akule
3.uI.DzeneIlze Vasiļjeva, Liene Baltiņa
3.gV.KočāneKristīne Nečajeva
3.lA.ŪdreIeva Brūniņa
4.lD.TipāneVita Ķikuste
4.bD.FreimaneGuna Dreiškena
4.uS.VaivodeViktorija Slavinska – Kostigova
4.gZ.BeļajevaIlze Rakovska
4.eL.SeņkāneLīga Priedīte
   
5.uI.PodziņaBaiba Kalmane
5.lA.ZvirbuleLīga Žīgure
5.bD.BleikšaLīga Krevica
5.eR.JansoneAivita Šakurova
5.gI.SebreJekaterina Smirnova
   
6.eI.BerkoldeSandra Vasiļenko, Lienīte Reinsone
6.bI.LudboržaLīga Kušķe
6.lV.GarāInga Homčenko
6.gS.GobiņaSanta Veselova
6.uI.GabrāneAiga Gibnera
7. -12. klašu Mazā padome (vad. Simona Sniķe)
7.gI.SmoļinaKarīna Kalniņa
7.bI.IlgsalieteSintija Ločmane, Gatis Kļaviņš
7.eG.PrincovsDaiga Kellija
7.uS.RutkaAtis Jencītis
7.nĀ.VīcupeSandra Gaidova Uzuliņa
7.lB.RukmaneLīga Ende-Griķe
   
8.eA.RamaneVilnis Meisītis
8.nM.BabuleValentīna Terinte
8.uG.ĢērmanisMārīte Radziņa
8.gM.DumārovaAiga Cirpone
8.bA.PusteLaila Ķiploka
8.lK.SlicaUldis Usārs
   
9.eR.Ruņģe-KeišaLīga Priedīte
9.bZ.GrinbergaJolanta Dekterova
9.lS.AņisimovaInese Laizāne
9.uD.TiltinaEvita Kupča
9.gI.JasinskaSolveiga Krieva
10.uD.BriedeSandra Resne
10.lJ.PolisElīna Jermacāne
10.bL.SilaunieceSanita Kalniņa
10.gS.Vīcupa-UlmeAigars Cīrulis
   
11.gL.CāneIeva Bitēna
11.lD.ĢērmaneAgnese Ķilupe (Beļauniece), Inga Maļiņina
11.uI.ZemnieceDana Ļebedeva
   
12.lV.MednieceIlvija Lapsa
12.bR.RagaInga Maļika
12.uI.KadileInita Sarmule
12.gI.ReihlereDaiga Gargurne

Dalīties
  •  
  •  
  •  
  •