Administrācija

Linda Ūdre-Rizga – direktore

  • Tālrunis: 28628253
  • E-pasts: linda@gnvsk.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Arnita Zipova – direktores vietniece izglītības jomā 1. – 3. kl.

  • Tālrunis: 26496541
  • E-pasts: arnita@gnvsk.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Liena Silauniece – direktores vietniece izglītības jomā 4. – 6. kl.

  • Tālrunis: 26385738
  • E-pasts: liena@gnvsk.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Inese Ubaga – direktores vietniece izglītības jomā 7. -9. kl.

  • Tālrunis: 29173607
  • E-pasts: ineseu@gnvsk.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Evita Aizupiete – direktores vietniece izglītības jomā 10. – 12. kl.

  • E-pasts: evitaa@gnvsk.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa e-pastu

Iveta Zvaigzne – direktores vietniece ārpusstundu darbā

  • Tālrunis: 26183301
  • E-pasts: zvaigzne@gnvsk.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Gaļina Bezverhaja – direktores vietniece izglītības jomā (VIIS sistēma, tarifikācijas)

  • Tālrunis: 26855667
  • E-pasts: galina@gnvsk.lv

Zinta Beļajeva – direktores vietniece izglītības jomā (Stundu saraksts)

  • Tālrunis: 26412071
  • E-pasts: zinta@gnvsk.lv

Aigars Otvars – saimniecības daļas vadītājs Līkajā ielā

  • Tālrunis: 29238767
  • E-pasts: aigarso@gnvsk.lv

Guna Kļaviņa – saimniecības daļas vadītāja Skolas ielā

  • Tālrunis: 28347998
  • E-pasts: guna@gnvsk.lv
Dalīties