Administrācija

Linda Ūdre-Rizga – direktore

  • Tālrunis: 28628253
  • E-pasts: linda.udre-rizga@gulbene.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Arnita Zipova – direktores vietniece izglītības jomā 1.-3. kl.

  • Tālrunis: 26496541
  • E-pasts: arnita.zipova@gulbene.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Liena Silauniece – direktores vietniece izglītības jomā 4.-6.kl.

  • Tālrunis: 26385738
  • E-pasts: liena.silauniece@gulbene.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Inese Ubaga – direktores vietniece izglītības jomā 7.-9.kl.

  • Tālrunis: 29173607
  • E-pasts: inese.ubaga@gulbene.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Aiga Vagule – direktores vietniece izglītības jomā 10.-12.kl.

  • Tālrunis: 29267040
  • E-pasts: aiga.vagule@gulbene.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Iveta Zvaigzne – direktores vietniece ārpusstundu darbā

  • Tālrunis: 26183301
  • E-pasts: iveta.zvaigzne@gulbene.lv
  • Pieņemšanas laiks: iepriekš saskaņojot pa tālruni

Gaļina Bezverhaja – direktores vietniece izglītības jomā (VIIS sistēma, tarifikācijas)

  • Tālrunis: 26855667
  • E-pasts: galina.bezverhaja@gulbene.lv

Zinta Beļajeva – direktores vietniece izglītības jomā (Stundu saraksts)

  • Tālrunis: 26412071
  • E-pasts: zinta.belajeva@gulbene.lv

Aigars Otvars – saimniecības daļas vadītājs Līkajā ielā

  • Tālrunis: 29238767
  • E-pasts: aigars.otvars@gulbene.lv

Guna Kļaviņa – saimniecības daļas vadītāja Skolas ielā

  • Tālrunis: 28347998
  • E-pasts: guna.klavina@gulbene.lv
Dalīties
  •  
  •  
  •  
  •