Olimpiāžu rezultāti

SkolēnsKlasePedagogsVieta
Matemātika    
4.Kristiāna Kokoreviča5.kl.Ruta Jansone3.
7.Niks Markovs5.kl.Ruta Jansone2.
9.Rainers Ozoliņš5.kl.Sandra AņisimovaAtz.
12.Arvis Zubkevičs5.kl.Ruta Jansone2.
3.Ance Puste7.kl.Aiga Vagule2.
4.Lote Sniķe7.kl.Aiga Vagule1.
1.Bernadeta Balode8.kl.Marģers SmudzisAtz.
1.Intars Ilgsalietis9.kl.Sandra Aņisimova1.
1.Agnese Beča10.kl.Līga Cāne1.
5.Elisa Mūrniece10.kl.Līga Cāne2.
Ģeogrāfija    
1.Evelīna Laura Seļicka11.kl.Ināra Ločmele1.
2.Gunārs Ābeltiņš11.kl.Ināra Ločmele2.
3.Vanesa Vajevska11.kl.Ināra LočmeleAtz.
4.Ilvars Ilgsalietis12.kl.Rūta Enika3.
Vēsture    
2.Liene Baumane9.kl.Aivija GrīnbergaAtz.
2.Nikola Žvirbļa11.kl.Aivija Grīnberga2.
3.Ņikita Žugors11.kl.Aivija Grīnberga3.
8.Lauris Lapsa12.kl.Aivija Grīnberga3.
Latviešu valoda    
1.Samanta Savicka9.kl.Inga Kadile1. 
Uzaicināta uz valsts posmu
2.Leonia Ļutova9.kl.Ilunda Reihlere2.
3.Līga Belova9.kl.Inga Kadile2.
4.Liene Baumane9.kl.Daiga Tipāne3.
5.Linda Kokoreviča9.kl.Ilunda Reihlere3.
1.Nikola Žvirbļa11.kl.Iluta Podziņa1. 
Uzaicināta uz valsts posmu
2.Vanesa Vajevska11.kl.Ilunda Reihlere2.
3.Ilvars Ilgsalietis12.kl.Vita Medniece2.
Ķīmija    
1.Intars Ilgsalietis9.kl.Nataļja Baltace1.
2.Samanta Savicka9.kl.Līga SilaunieceAtz.
1.Elisa Mūrniece10.kl.Nataļja BaltaceAtz.
2.Kristofers Viljams Mazūrs10.kl.Līga SilaunieceAtz.
Fizika    
1.Intars Ilgsalietis9.kl.Tatjana Pētersone1.
2.Raivo Āboliņš9.kl.Tatjana Pētersone2.
3.Linda Kokoreviča9.kl.Tatjana Pētersone3.
4.Emīlija Mia Kundrate9.kl.Tatjana Pētersone3.
1.Kristofers Viljams Mazūrs10.kl.Tatjana Pētersone1.
2.Ilmārs Lapkovskis10.kl.Sandis Kalējs2.
3.Rolands Blūms10.kl.Sandis Kalējs3.
4.Endijs Vanags10.kl.Sandis Kalējs3.
5.Emīls Vīksniņš10.kl.Sandis Kalējs3.
1.Atis Breds11.kl.Sandis Kalējs2.
2.Markuss Daniels Jauntirāns11.kl.Sandis Kalējs2.
3.Diāna Krasiļņikova11.kl.Sandis Kalējs3.
4.Vanesa Vajevska11.kl.Sandis Kalējs3.
1.Linards Reinis Rozītis12.kl.Sandis KalējsAtz.
Ekonomika    
1.Emīls Poļaks11.kl.Raisa Raga2.
2.Ričards Bubišs11.kl.Raisa RagaAtz.
5.Lauris Lapsa12.kl.Raisa Raga1.
Bioloģija
1.Līna Kalēja9.kl.Ingrīda Jasinska2.
2.Līga Belova9.kl.Ingrīda Jasinska3.
1.Valdis Golubevs10.kl.Anda Sprudzāne1.
1.Gunārs Ābeltiņš11.kl.Anda Sprudzāne1.
2.Diāna Krasiļņikova11.kl.Anda Sprudzāne2.
3.Nikola Žvirbļa11.kl.Dita Grigore3.
1.Andris Gargurnis12.kl.Anda Sprudzāne1.
2.Kristiāna Belova12.kl.Anda Sprudzāne2.
3.Alise Smirnova12.kl.Dita Grigore3.
Angļu valoda    
10.Elisa Mūrniece10.kl.Aleksandra Birkova3.
19.Vanesa Vajevska11.kl.Aleksandra BirkovaAtz.
20.Andris Gargurnis12.kl.Aleksandra Birkova2.
24.Paula Šterna12.kl.Diāna Briede2.
Dalīties
  •  
  •  
  •  
  •