Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Informācijas diena (pedagogs karjeras konsultants Raisa)

PIEKTDIEN, 9. aprīlī, no plkst. 14.00 notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Informācijas diena, kas tiks organizēta attālināti. Skolēni un skolotāji ar RTA pārstāvjiem – lektoriem, studentiem un absolventiem – aicināti satikties ZOOM platformā.

Tiešsaistes tikšanās laikā varēs uzzināt: 1) par daudzpusīgajām studiju iespējām RTA;2) par valsts finansētajām budžeta vietām;3) par uzņemšanas noteikumiem;4) par aizraujošo studentu dzīvi.

RTA mācībspēki iepazīstinās ar studiju programmu piedāvājumu, bet studenti un absolventi dalīsies savā pieredzē par studiju laiku un īstās profesijas izvēli.

PLKST.14.00 (RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultāte) – RTA profesore Sanita Lazdiņa iepazīstinās ar skolotāja profesijas nozīmi un pastāstīs par valodu skolotāja lomu 21.gs., savukārt RTA absolvente un lektore Ilze Bodža ļaus ielūkoties aizraujošajā dizaina pasaulē, daloties savā pieredzē par izvēloto profesiju.

PLKST.15.00 (RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultāte) – RTA pārstāvji radošā veidā iepazīstinās ar aizraujošo ekonomikas pasauli, bet titula “RTA Roze 2020” ieguvēja Līna Šlapakova (akadēmiskā bakalaura studiju programma “Biznesa vadība”,1.kurss) dalīsies savā studentes pieredzē un atklās formulu, kā būt radošam un mērķtiecīgam.

PLKST.16.00 (RTA Inženieru fakultāte) – RTA lektors Dainis Kļaviņš iepazīstinās ar lāzertehnoloģiju pasauli, savukārt absolvente Daina Mihailova ļaus ielūkoties būvniecības nozarē. Virtuālajā Informācijas dienā piedalīsies arī RTA Studējošo padomes vadītājs Sandis Proms („Uzņēmējdarbība”, specializācija „Mārketinga sektora vadītājs”, 3.kurss), kurš ir aktīvs un iedvesmojošs jaunietis, 2018.gada Rozes svētkos ieguva titulu “RTA Bruņinieks”.

Savukārt ar muzikālu sveicienu – dziesmu “Brīvs kā putns” –  attālināti visus sveiks RTA 1.kursastudente Astra Smirnova.

Lai piedalītos RTA Informācijas dienā, līdz 6.aprīļa plkst.12.00 iepriekš jāpiesakās, aizpildot anketu (informācija e-klases pastā).

Izmantojam iespēju iepazīties ar Rēzeknes Tehnoloģijas akadēmiju!

Dalīties