Projekta aktivitātes Rumānijā ir noslēgušās

Erasmus+ projekta “It’s Time” aktivitātes Rumānijā ir noslēgušās. Projekta aktivitāšu nedēļas otrajā pusē skolotājs Dzintars Ziediņš un skolotāja Mairita Belozareviča kopā ar skolēniem Elīzu Ragu, Loretu Pendriku, Jurģi Dzerkaļu un Henriku Safronovu piedzīvoja daudz ko interesantu un aizraujošu.

Devās apmeklēt Tasuleasas sociālo centru, kurā uzzināja, kā ar kopienas entuziasmu tika izveidota 1000 km gara pārgājiena taka, kā arī iepazina daļu no pārgājiena takas.

Apmeklēja sāls raktuves Turda Salt Mine, uzzināja, kā tika iegūts sāls agrākos laikos.

Devās uz Lauksaimniecības zinātnes un veterinārmedicīnas universitāti (University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine), kur uzzināja, kā no pārtikas atlikumiem (ābolu mizām utt.) ar zinātnes palīdzību var iegūt veselīgus našķus, no kādiem produktiem iegūst dabīgas krāsvielas.

Veidoja animāciju par tēmu “Slow fashion”.

Un, protams, saņēma sertifikātus par iegūtajām zināšanām.

Skolotāja Mairita Belozareviča

Dalīties