Latvijas skolu Ziemas festivāls 2024

16.februārī mūsu skola bija viena no 120 Latvijas skolām, kas piedalījās Latvijas skolu Ziemas festivālā.

Mūsu skolēni savu meistarību rādīja distanču slēpošanā un sniega volejbolā. Vairāki mūsu  slēpotāji finišēja labāko desmitniekā. Arī volejbolisti cīnījās godam – iekļuva Play-off izspēlēs, bet diemžēl jau 1. kārtā nācās spēkoties ar topošajiem festivāla čempioniem – Rīgas Franču liceju.

Paldies visiem sportistiem par izturību un cīņassparu, jo laikapstākļi it nemaz nelutināja – gandrīz visu dienu lija lietus.

Latvijas skolu Ziemas festivāls ir kompleksas ziemas sporta veidu sacensības skolēniem. Tā mērķis ir dot iespēju piedalīties sacensībās jebkuram skolēnam bez profesionālām iemaņām ziemas sporta veidos, tādējādi mudinot jauniešus nodarboties ar ziemas sporta veidiem.

Dalīties