GNV skolēnu pašpārvalde aicina!
Lasīt tālāk “Piedalies Halovīna tērpu foto konkursā!”Kategorija: Mācību process
Skolēnu rudens brīvlaikā no 21. līdz 23. oktobrim Žaņa Lipkes memoriāls sadarbībā ar Vēstures un sociālo zinību skolotāju biedrību organizēja semināru “Imersīvā mācīšanās Žaņa Lipkes memoriālā”. Dalībnieki – 15 vidusskolēni un 15 skolotāji no dažādām Latvijas izglītības iestādēm.
Lasīt tālāk “Seminārs “Imersīvā mācīšanās Žaņa Lipkes memoriālā””28. oktobrī 5.l klases meitenes Karlīna, Nikola, Anastasija un Kate lasīja Margaritas Stārastes grāmatas “Zīļuks” fragmentus 2.l klases skolēniem.
Lasīt tālāk “5.l lasa priekšā 2.l klases skolēniem”21. oktobrī Gulbenes novada sākumskolas skolotāji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Carnikavas vidusskolu. Atgriežoties, līdzi tika paņemtas idejas lasītprasmes stratēģiju iedzīvināšanai, tika pieņemts lasīšanas izaicinājums, kā arī iestrādes pašvadītam darbam.
Lasīt tālāk “Sākumskolas skolotāji ciemojas Carnikavas vidusskolā”9. oktobrī mēs, 12.u klase, devāmies mācību ekskursijā uz Igauniju, Tartu.
Lasīt tālāk “12.u iepazīst Tartu”9. oktobrī notika latviešu valodas konference, kurā piedalījāmies mēs, 12.g klases skolēni. Mēs iejutāmies politiķu, skolotāju, tulkotāju, žurnālistu, valodnieku un mazākumtautību pārstāvju lomā un uzstājāmies ar priekšlasījumu. Konferences veiksmīgu norisi nodrošināja tehniskā grupa (Marta, Rainolds un Alekss), mēs izveidojām prezentāciju un devām vārdu konferences dalībniekiem. Izrādās, pārbaudes darba forma var būt pavisam netradicionāla.
Lasīt tālāk “Latviešu valoda tagad un nākotnē”18. oktobrī darbu uzsāka Jauno juristu skola Gulbenē, Līkās ielas 21 ēkā. Tās dalībnieki ir 18 jaunieši no 11.u un 12.u klasēm. Viņi ir izvēlējušies humanitārā virziena programmu. Daži jau tagad domā, ka karjeru saistīs ar jurisprudenci.
Lasīt tālāk “Darbu ir uzsākusi Jauno juristu skola”Labie darbi turpinās! 17. oktobris 4.e klasei un skolotājai Dacei bija īpaši saulains un sirsnīgs! Skolēni bija nolēmuši paveikt vēl vienu labo darbu – īpaši sirsnīgu darbu – aizbraukt ciemos uz Alūksnes dzīvnieku patversmi “Astes un Ūsas”, aizvest kaķiem un suņiem barību, našķus, kādu siltu segu, samīļot dzīvnieciņus un izvest arī kādu četrkājaino draugu pastaigā.
Lasīt tālāk “4.e apciemo “Astes un Ūsas””